EST | RUS | ENG 

Avaleht
Enampakkumised
Sisukord
Üldinfo

Täitmisavaldus
Abiks täitemenetluses
Korduma kippuvad küsimused
Kasulikud viited ja lingid
Õigusalased materjalid


Büroo on avatud
E, K kl 13 - 17
T, N, R kl 9 - 13
Kentmanni 22-12
Tallinn 10116
Eesti
tel: +372 662 6666, +372 653 1111
faks: +372 662 6667, +372 661 1110
mati.roodes@taitur.just.ee
   
 
Kohtutäitur arestis minu korteri, kuid ma tahaks seda üürile anda, et üürisummadest hakata võlgnevust tasuma. Kas võib üürilepingu sõlmida ilma kohtutäiturit teavitamata?

Arestimisest alates on arestitud asja suhtes lepingute sõlmimine keelatud (TMS § 54). Et üürileping kehtiks, peab selle sõlmimiseks olema kohtutäituri (ja sissenõudja) nõusolek. Sama kehtib ka arestitud asja suhtes muude lepingute sõlmimise kohta.
 
© 2009-2011 Kõik õigused kaitstud.